درباره ما

جهان بین وبگسـتر فعّالیت خود را از سال 1379 در قالب شرکت جهان رایانه در آدرس رشت خیابان شریعتی فلکه صیقلان پاساژ دیلمان در زمینه طراحی وبسایت و  تعمیرات  تخصصی کامپیوتر آغاز نموده.  .


از دید تیم جهان بین وبگسـتر هر کارفرما فقط یک پروژه محسوب نمی گردد بلکه ما خود را همیشه همراه و مشاور کارفرما  تا رسیدن  به نتیجه دلخواه شما می دانیم و خود را به صورت کامل به  پروژه متعهد می دانیم، و هر پروژه را به عنوان یک چالش جدید تا به نتیجه مطلوب رسیدن دنبال می کنیم.

تیم ما  با  برگزاری جلسات مشاوره از اوّلین تماس تا زمانی که طراحی صفحات وب به پایان می رسد و سایت در اختیار کارفرما قرار می گیرد . در کنار شما هستیم و پس از آن در زمینه  خدمات تکمیلی سایت  این ارتباط تداوم می یابد، به ارائه خدمات ، مبتنی بر کیفیت و استاندارد و بهینه سازی و به روز بودن وبسایت شما و خدمات سئو در کنار شما هستیم

در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی ، وب سایت شخصی ، وب سایت عکاسی ، وب سایت علمی ، ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی  و وب سایت با امکانات وبلاگ با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای جهان بین وبگسـتر را در این امر جزو بـهـتـریـن   گروه ها موجود تبدیل نموده است.

مشاوره رایگان برای طراحی وب سایت حرفه ای در ایران  با امکانات یک وب سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که وب سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما(کلید واژه سرچ) نمایان می کند تخصص ما می باشد.. 

 .